B78 Fioletowy/Głęboka Magenta

Nazwa: Pierwsza Pomoc Korony
Karta Tarota: As Monet
Kolor po wstrząśnięciu: Głęboka Magenta
Myśl przewodnia: W każdym końcu zawiera się nowy początek. Intensywna służba może pomóc nam znaleźć drogę do „właściwego” miejsca.
Główny temat: Moc z góry spływa na ziemię z całą siłą by pomóc ludzkości.
W jakich miejscach stosować: Wzdłuż granicy włosów, ewentualnie wokół szyi, na „trzecie oko” oraz  kręgosłup w pobliżu głowy.Działanie olejku

Pozwala zrozumieć prawo karmy. Przynosi skupienie i koncentrację podczas modlitw i w medytacji. Umożliwia duszy zrozumienie, że największa satysfakcja osiągana jest przez służbę. Otwiera Trzecie Oko.

Łączy osobę ze starożytną mądrością i pozwala odkryć, w jaki sposób mądrość ta może być przełożona i dostosowana do obecnych czasów. Przynosi zrozumienie uwarunkowań, które sami tworzymy poprzez programowanie własnej podświadomości. Ponieważ olejek ten rozświetla podświadomość, pomaga on w odpuszczeniu niechcianych wzorców.

Wnosi na powrót radość do życia po okresie żałoby. Wspiera głęboką pracę z wewnętrznym dzieckiem. Pomaga osobom nadwrażliwym we wszystkich sytuacjach związanych z żalem jak również we wszystkiego rodzaju tranzytach-okresach przejściowych (śmierć, narodziny, traumy psychologiczne, strata zatrudnienia itp).

 

[powrót]