B102 Głęboki Oliwkowy/Głęboka Magenta

Nazwa: Archanioł Samael
Karta Tarota: Brak
Kolor po wstrząśnięciu: Głęboka Magenta
Myśl przewodnia: O-Live, na czym budujemy fundament naszego życia? Gdzie wewnątrz nas odnajdziemy początek nadziei?
Główny temat: Ponowne przewartościowanie wszystkich wierzeń i poglądów w świetle nowego rozumienia. Nie osądzać, ale pozwolić rzeczom być takimi, jakimi są.
W jakich miejscach stosować: Wokół dolnego końca mostka, w górnej części brzucha i wokół dolnego brzegu klatki piersiowej-w pasie wokół całego ciała.Zawartość tego flakonika możemy nanosić także na tylną część głowy i na obszar czakry korony, szczególnie w sytuacjach napięcia lub w bólach głowy.

Działanie olejku

Olejek ten pomaga nam jasno zobaczyć gdzie leżą nasze fałszywe wartości i w jaki sposób mamy się do nich odnieść. Uzdrawia lęki, które są nieracjonalne czy pozbawione sensu.

Częścią historii Głębokiej Oliwki i Głębokiej Magenty jest wygaśnięcie jakiejś okoliczności tak, że może narodzić się coś nowego. Buteleczka B102 nie koniecznie jest flakonikiem, który prowadzi do raptownej zmiany lub powoduje pojawienie się odmiennej sytuacji. Samael niesie możliwość nowej nadziei w stosunku do mającej nastąpić zmiany. Może ona dotyczyć naszych decyzji i kierunków, w jakich się poruszamy zarówno naszej osobistej jak i planetarnej podróży.

 

[powrót]