B109 Magenta/Oliwkowy

Nazwa: Archanioł Zachariel
Karta Tarota: brak
Kolor po wstrząśnięciu: Oliwkowy z drobinami magenty.
Główny temat: Zrozumienie daru łaski i miłości z góry, który uzdrawia i transformuje na wszystkich poziomach.
Przesłanie buteleczki: Szczerość w miłości- odpuszczenie ponieważ nam już wybaczono.
W jakich miejscach stosować: Na całym ciele, szczególnie w obszarze splotu słonecznego.


Wsparcie w odpuszczeniu goryczy z przeszłości na poziomie osobistym, jak również zbiorowym. Uzdrowienie genetycznych i rodowych wzorców, które znajdują odzwierciedlenie w naszym DNA/RNA. Uzdrowienie sytuacji rodzinnej poprzez wybaczenie i zamknięcie przeszłości.

Bardzo silnie działający flakonik w odniesieniu do nasion karmicznych. Rozpoznanie, że niektóre nasze myśli i uczucia powstają w nas na skutek wzorców, które powstały w naszych liniach genetycznych poprzez naszych przodków- pradziadków, dziadków, rodziców, bądź nawet jeszcze wcześniej w naszych rodowych drzewach.

Możliwość rozpoznania, że jesteśmy królem w swojej własnej świątyni- ciele fizycznym i w swoim świecie. Energia tego flakonika dostarcza wsparcia, siły ciepła i troski z góry, kiedy bierzemy za siebie odpowiedzialność. Pomaga z miłością i ciepłem odpuścić gorycz przeszłości, aby znaleźć się w pełni w jedynym miejscu, które istnieje w „tu i teraz”. Jednoczy również aspekt świadomości-nasze słońce i aspekt energii symbolizowany przez księżyc.

 

[powrót]