Pomandery - Strona 2

Spis treści
Pomandery
Strona 2
Wszystkie strony

Jak wybierać i stosować Pomander.

Najczęściej kolor, znajdujący się w dolnej frakcji pierwszego, wybranego przez nas flakonika, sugeruje kolor Pomandera, który byłby najbardziej użyteczny. Czasami jednak możemy odczuwać, że inne Pomandery są nam bardziej potrzebne i dla nas odpowiednie, co jest również właściwe. Często nasza reakcja na zapach Pomandera może być wskazówką, którego z nich potrzebujemy.

Aby zastosować Pomander, nanosimy trzy krople Pomandera na dłoń lewej ręki i zacieramy ręce. Unosimy ręce ponad głowę, wyobrażając sobie, że ofiarowujemy Pomander światu, w ten sposób, że wypływa on z naszej lewej ręki okrąża Ziemię i zamyka krąg powracając do naszej prawej ręki. Powoli przekazujemy energię Pomandera poprzez nasze pole elektromagnetyczne do każdej z czakr naszego ciała, zaczynając od czakry korony i przesuwając dłonie do każdego ośrodka energetycznego. Zatrzymujemy się na chwilę na wysokości serca zwracając troskliwą uwagę na wszystko co nas niepokoi, a następnie przesuwamy się w dół poprzez splot słoneczny w kierunku czakry korzenia. Ofiarowujemy energie ziemi, wyobrażając sobie, że energie Pomandera łączą się z naszą gwiazdą ziemi i przenikają dalej, głęboko w warstwy ziemi. Następnie złożone razem dłonie unosimy na wysokość twarzy i pozwalamy sobie wziąć trzy głębokie oddechy, wdychając zapach do naszego ciała.

Pomandery można stosować kilka razy dziennie. Ich oddziaływanie ma miejsce przez około 2 godziny. Są one bardzo wydajne, opakowanie wystarcza na około pół roku.