Pomandery

Spis treści
Pomandery
Strona 2
Wszystkie strony

Pomandery to kolejne produkty w systemie Aura-Soma, które oddziałują za pomocą subtelnych pól człowieka. Ich zadaniem jest harmonizacja, wzmocnienie i ochrona aury a także wprowadzenie jakości określonego koloru w pole subtelnej energii, co przyczynia się do dobrego samopoczucia. Oddziałują energetyzując pole bioenergetyczne i elektromagnetyczne otaczające ciało fizyczne. Pomandery występują dla większości kolorów, które można znaleźć w systemie Equilibrium. Każdy Pomander został stworzony z czterdziestu dziewięciu ziół, na bazie alkoholu etylowego, które odpowiadają siedmiu poziomom, każdej z siedmiu czakr ciała. Ich zadaniem jest wprowadzenie pozytywnych energii i przesłań konkretnego koloru, a także stworzenie ochrony. Biały Pomander, który został stworzony jako pierwszy zawiera równe proporcje wszystkich 49 ziół, harmonizując i chroniąc wszystkie czakry. Z opisami działania poszczególnych Pomanderów można się zapoznać klikając na zamieszczone poniżej zdjęcia.Cena produktu 90 zł, pojemność 25 ml.

P01-BIAŁY P02-RÓŻOWY P03-RUBINOWY P04-CZERWONY P05-KORALOWY
OCZYSZCZENIE HARMONIZACJA MIŁOŚĆ SAMOAKCEPTACJA ODNOWIENIE ENERGII ENTUZJAZM PASJA PRZEBUDZENIE POCZUCIE WARTOŚCI RELACJE


P06-POMARAŃCZOWY P07-ZŁOTY P08-ŻÓŁTY P09-OLIWKOWY P10-ZIELONY
UZDROWIENIE PRZESZŁOŚCI WEWNĘTRZNA MĄDROŚĆ PRZYSWAJANIE WIEDZY WYBACZENIE INTUICJA PODEJMOWANIE DECYZJI


P11-TURKUSOWY P12-NIEBIESKI P13-GRANATOWY P14-FIOLETOWY P15-MAGENTOWY
KREATYWNOŚĆ KOMUNIKACJA SPOKÓJ ZAUFANIE RELAKSACJA INTUICYJNA PERCEPCJA MEDYTACJA TRANSFORMACJA MIŁOŚĆ DO ŻYCIA REGENERACJA

 


Jak wybierać i stosować Pomander.

Najczęściej kolor, znajdujący się w dolnej frakcji pierwszego, wybranego przez nas flakonika, sugeruje kolor Pomandera, który byłby najbardziej użyteczny. Czasami jednak możemy odczuwać, że inne Pomandery są nam bardziej potrzebne i dla nas odpowiednie, co jest również właściwe. Często nasza reakcja na zapach Pomandera może być wskazówką, którego z nich potrzebujemy.

Aby zastosować Pomander, nanosimy trzy krople Pomandera na dłoń lewej ręki i zacieramy ręce. Unosimy ręce ponad głowę, wyobrażając sobie, że ofiarowujemy Pomander światu, w ten sposób, że wypływa on z naszej lewej ręki okrąża Ziemię i zamyka krąg powracając do naszej prawej ręki. Powoli przekazujemy energię Pomandera poprzez nasze pole elektromagnetyczne do każdej z czakr naszego ciała, zaczynając od czakry korony i przesuwając dłonie do każdego ośrodka energetycznego. Zatrzymujemy się na chwilę na wysokości serca zwracając troskliwą uwagę na wszystko co nas niepokoi, a następnie przesuwamy się w dół poprzez splot słoneczny w kierunku czakry korzenia. Ofiarowujemy energie ziemi, wyobrażając sobie, że energie Pomandera łączą się z naszą gwiazdą ziemi i przenikają dalej, głęboko w warstwy ziemi. Następnie złożone razem dłonie unosimy na wysokość twarzy i pozwalamy sobie wziąć trzy głębokie oddechy, wdychając zapach do naszego ciała.

Pomandery można stosować kilka razy dziennie. Ich oddziaływanie ma miejsce przez około 2 godziny. Są one bardzo wydajne, opakowanie wystarcza na około pół roku.