Esencje Archanielskie

Esencje Archanielskie są najnowszym komponentem systemu Aura-Soma. Mają dokładne natężenie wibracji, które odpowiadają polu aury człowieka.  Archaniołowie pracują przede wszystkim z płaszczyzną kolektywną-pomagają rodzinom, zespołom, miastom i krajom, wobec czego ich działanie na jednostkę polega przede wszystkim na tym, że pomaga jej lepiej uświadomić sobie stosunek do szerszego ogółu. W ten sposób pracują w głównym procesie Aura-Somy, w procesie indywidualizacji, w drodze przebudzenia w nas turkusowego obszaru, wyższego poziomu czakry serca noszącego sanskrycką nazwę Ananda Khanda. Za pośrednictwem ciał subtelnych esencje te przynoszą nam bardziej osobisty kontakt z Archaniołami. Po ich zastosowaniu ludzie mogą odczuwać drżenie lub lekkie mrowienie ciała fizycznego, co wskazuje, że nowe energie przedostały się do pola aury. Gdy tylko ciało fizyczne przypomni sobie te energie, zazwyczaj wywołuje to stan szczęścia i spełnienia. Z opisami działania poszczególnych esencji można się zapoznać klikając na zamieszczone poniżej zdjęcia.  Cena produktu o pojemności 20 ml wynosi 80 zł.

ARCHANIOŁ MICHAŁ
ARCHANIOŁ GABRIEL
ARCHANIOŁ RAFAEL
ARCHANIOŁ URIEL
ARCHANIOŁ
SANDALFON
WIARA I ZAUFANIE ŚWIADOMOŚĆ POTENCJAŁ I PRZEZNACZENIE INTUICYJNA  PERCEPCJA
GŁĘBOKI SPOKÓJ SAMOREALIZACJA
ZROZUMIENIE WSPÓŁZALEŻNOŚCI


ARCHANIOŁ ZADKIEL
ARCHANIOŁ METATRON
ARCHANIOŁ JOFIEL
ARCHANIOŁ CHAMAEL
WYRAŻANIE MIŁOŚCI WSPÓŁCZUCIE ZROZUMIENIE PEŁNI PRACA Z CIENIEM
POWRÓT DO OGRODU SERCA
AKCEPTACJA NOWE POCZĄTKI


Jak Wybrać właściwą Esencję Archanielską

Podobnie jak Kwintesencje, Esencje Archanielskie tworzą pary z określonymi flakonikami Equilibrium, w tym przypadku z butelkami B94 Archanioł Michał, B95 Archanioł Gabriel, B96 Archanioł Rafael, B97Archanioł Uriel, B98 Archanioł Sandalfon, B99 Archanioł Zadkiel, B100 Archanioł Metatron i B101 Archanioł Jofiel oraz B104 Archanioł Chamael.

B094 B095 B096 B097 B098 B099 B100 B101 B104
AAE01 AAE02 AAE03 AAE04 AAE05 AAE06 AAE07 AAE08 AAE09

Jeżeli któryś z tych flakoników występuje w sekwencji wyboru czterech butelek, stanowi to szczegółowe wskazanie Archanioła, który byłby stosowny. Innym sposobem wyboru esencji Archanielskiej jest związek kolorów występujących w wybranych butelkach z sekwencją matryc, o czym można się dowiedzieć podczas konsultacji. Określony flakonik Archanielski będzie się pojawiał częściej niż inne w twoich matrycach. Poprzez zbadanie, który z tych archaniołów występuje w matrycach odpowiadających wyborowi twoich butelek, możesz ustalić, która Esencja Archanielska będzie najbardziej pomocna. Innym sposobem dokonania wyboru jest nasza reakcja na zapach Esencji Archanielskiej.