Esencje Morskie

Esencje Morskie służą uzdrowieniu naszych związków, zarówno partnerskich jak i rodzinnych, a także dostarczają nieocenionego wsparcia we wszelkich interakcjach społecznych, zwłaszcza tych, które stanowią dla nas wyzwanie.

Sporządzone są w roztworze wodnym, utrwalonym w alkoholu. Mogą działać bardzo efektywnie nakładane bezpośrednio na punkty czakr lub merydian na skórze, wkropione do kąpieli, aerozoli, olejków, kremów i balsamów. Można ich używać kropiąc kilka kropel na kryształy lub w jakikolwiek inny sposób, jaki podpowiada nam intuicja. Przeznaczone są wyłącznie do użytku zewnętrznego. Cena opakowania o pojemności 10 ml wynosi 50 zł.


Esencje Morskie – Zestaw 1

Jest to pierwszy z zestawów, składający się z 14 Esencji Morskich, reprezentujący początek procesu połączenia się z „Morskimi Dewami”. Efekty działania tych esencji mogą pomóc nam uporać się z najbardziej podstawowymi i najczęściej spotykanymi problemami w związkach międzyludzkich. Mają one bezpośrednie odniesienie do różnych, zamieszkujących morza i oceany stworzeń, posiadających charakterystyczne właściwości, które poznajemy dzięki ich zastosowaniu. Dla przykładu:. Barrel Sponge (tłum. gąbka beczkowata) jest jedną z wielu odmian gąbki występujących w oceanach na kuli ziemskiej. Jej nazwa pozwala nam zrozumieć zastosowanie. Beczka coś „obejmuje”, stąd esencja ta może służyć jako ochrona obszaru wokół nas. Z kolei „Nautilus” (tłum. łodzik – rodzaj mięczaka morskiego) jest wyjątkowym stworzeniem morskim. Jego spiralna forma kojarzy się z uchem lub z nerkami, stąd esencja odnosi się do funkcji słuchania, prawdopodobnie zwiększając zdolności do umiejętności uważnego słuchania.
Te energetycznie esencje są pierwszą sekwencją Esencji Morskich, stanowiąc wspaniały wstęp. Mogą w widoczny sposób poprawiać związki, pomagając nam wzrastać w pomyślności, ułatwiając wprowadzenie pozytywnych jakości do naszego wnętrza.

[więcej]

 

Esencje Morskie – Zestaw 2

Jest to drugi zestaw  kolejnych 14 Esencjach Morskich. Były one stworzone, udoskonalane i testowane w latach 1998-2000. Są  wspaniałym darem mórz i oceanów dla ludzkości, wnoszącym wiele nowych, ekscytujących aspektów. Esencje te zwierają dwie nowe, zupełnie innego rodzaju substancje. Są to: Pilot Whale „Sei Miyo” oraz Double Dolphin „Sina and Ruwa”, które są esencjami dostrajającymi do bytu pojedynczego wieloryba i delfina. Wnoszą one nowy, ważny aspekt do rodziny Esencji Morskich i Motylkowych, mogący harmonizować działanie wszystkich pozostałych esencji

[więcej]

 

Esencje Morskie – Zestaw 3

Zestaw nr 3 jest kontynuacją dwóch pierwszych zestawów, kończąc zarazem sekwencję Esencji Morskich. Są one pięknym, unikalnym darem morza, przynoszą pomoc w realizacji najgłębszych potrzeb w związkach. Zestaw 3 odwołuje się do najbardziej interesujących stworzeń, które żyją w największych głębinach, takich jak „Grenadier”, „Viperfish”(ryba głębinowa z rodziny wężowatych), „Gulper Eel”(Połykacz) itp. Dają one możliwość rozjaśnienia i rozwiązania niektórych z naszych najgłębszych problemów w związkach. Istnieją także maleńkie stworzonka, żyjące na rafach, jak np. „Head Shield Nudibranch” (ślimak morski nagoskrzelny), „Flatworm” (Płaziniec), „Stick Polyps” (łac. Acrozoanthus) i inne. Mogą one w cudowny sposób poradzić sobie z niektórymi „najwyższymi” i “najniższymi” aspektami ludzkiego doświadczenia. Są to narzędzia pomocne w przypadku największych wyzwań.

[więcej]