Esencje Morskie – Zestaw 1

Spis treści
Esencje Morskie – Zestaw 1
Strona 2
Wszystkie strony

1-SE01    Australian Sea Horse- Australijski Konik Morski
color - bluish turquoise   kolor niebiesko-turkusowy

kluczowe przesłanie: równowaga sił, właściwe powiązania w związkach

Umożliwia docenienie szlachetnego, troskliwego ducha w innych – może być także pomocna we wzmacnianiu naszej zdolności w odnoszeniu się do zwierząt, w szczególności koni. Pomaga przywrócić równowagę w związkach, w których jedna ze stron jest dominująca, bądź podporządkowana. Pomaga znaleźć jasność w związkach opartych na zależności lub współzależności (zwłaszcza finansowej). Wspiera „równowagę sił” w różnorodnych relacjach i wspomaga w dążeniu do rozluźnienia niechcianych i niewłaściwych powiązań.


2-SE02     Barrel Sponge-Gąbka Beczkowata
color - turquoise blue/indigo  kolor turkusowo-niebieski/indygo

kluczowe przesłanie: ochrona przed negatywnym polem mentalnym, jasność myślenia

Esencja, która ma potencjał rozjaśniania i wzmacniania duchowości. Może wpływać na zmniejszenie skutków działań negatywnych myśli między ludźmi, poprawiając stosunki z tymi, którzy wyrażają się w sposób negatywny; esencja ochronna.

3-SE03     Gossamer Parasol
color - mid turquoise   kolor średni turkus

kluczowe przesłanie: wzmocnienie komunikacji z serca do serca

Wzmacnia komunikację,  ułatwia kontakty i przepływy energii na poziomie serca z innymi ludźmi, wyostrza percepcję wizualną świata. Zachęca do dzielenia się doświadczeniem. Wzmacnia potencjał do otwierania się, aby móc wnieść do naszego ciała emocjonalnego pozytywne wyrażanie siebie.

4-SE04     Nautilus- Łodzik
color- aquamarine  kolor – akwamaryna (bladoniebieski)

kluczowe przesłanie: wzmocnienie komunikacji z aniołami

Może wyostrzyć umiejętność kontaktowania z własnym wewnętrznym głosem, wznosząc naszą świadomość na otwarcie się na Światło wewnątrz nas. Ułatwia dostrzeżenie ciągłego, cichego głosu wewnątrz nas. Bardzo szczególna esencja służąca wzmocnieniu związku pomiędzy ludźmi a istotami z królestwa aniołów, które mogą przewodniczyć ludzkiemu przeznaczeniu.

5-SE05    Sea Cucumber- Ogórek Morski
color - white pink  kolor– biało-różowy

kluczowe przesłanie: odbudowa przepływu miłości w bliskich związkach

Pomaga w bliskich związkach, które są zablokowane przez dawne urazy lub nieporozumienia. Może pomóc rozpuścić blokady i wspierać troskliwą komunikację. Wspomaga w mówieniu o tematach, które trudno jest nam poruszyć.

6-SE06     Sea Dandelion- dosł. Morski Mlecz
color - bluish indigo  kolor-  niebieskawy indygo

kluczowe przesłanie: głęboka relaksacja, pomoc w uwolnieniu napięcia i niepokoju

Może wspomagać w dostrojeniu się do innych poprzez rozwianie niepokojów i napięć, które utrudniają bliskość. Może pomóc otworzyć się na troskę i  ciepło, stymulując współczucie w związkach.

7-SE07     Sea Fan- Wiatrak Morski

color - coral   kolor– koralowy

kluczowe przesłanie: wyciszenie gniewu, rozładowanie emocjonalnego napięcia, wdzięk i harmonia poruszania się

Może przynieść ulgę w silnej złości, rozgoryczeniu lub frustracji, kiedy mamy ochotę wyładować się na kimś. Otwiera dostęp do spokoju, przynosząc w krytycznych momentach mądrość. Może także pomóc nam  jaśniej zobaczyć samego siebie. Powoduje wdzięk i harmonię ruchów jest więc to doskonała esencja dla tancerzy.