Esencje Morskie – Zestaw 2

Spis treści
Esencje Morskie – Zestaw 2
Strona 2
Wszystkie strony

15-SE15    Dolphin-Delfin
color - aquamarine  kolor – akwamaryna

kluczowe przesłanie: odnowa serca, wesołość, radość, inteligencja, dobre samopoczucie

Esencja dostrajająca do konkretnego delfina; jest to energia kobieca, mogąca wnosić połączenie z czystą energią serca oraz jakości takie jak wesołość i radość, lecz głównie lekkość i troskę o innych. Ważna energia mogąca łączyć i integrować wiele innych energii morskich i energii motyli..

16-SE16  Pilot Whale- Grindwal

color - deep blue  kolor – głęboki niebieski

kluczowe przesłanie: przewodnictwo w czasie, siła, wsparcie i integracja

Energia dostrajająca do konkretnego grindwala, jest to męski odpowiednik Esencji Delfina[SE15). Może wnieść wartości takie jak siła i mądrość, mająca korzenie w przeszłości. Jest to ważna energia, mogąca łączyć i integrować wiele energii Esencji Morskich i Motylkowych. Jest przewodnikiem w procesie wewnętrznej nauki, oferując nam skupienie i klarowność.

170SE17   Vampire Squid- Wampirzyca
color- deep olive green kolor – głeboki oliwkowo-zielony

kluczowe przesłanie: eliminacja głębokich lęków przed bólem i traumą

Esencja działająca na głęboko skrywane lęki przed bólem, torturami, traumami i niepewnością. Może wspomóc złagodzenie strachu, lecz najlepiej działa na głębokie lęki mające źródło w rzeczywistych, traumatycznych doświadczeniach w przeszłości. Jest to esencja ziemska, mogąca wspomóc harmonizację ley-lines (linie geopatyczne tworzące sieć na kuli ziemskiej).

18-SE18   Common Sea Urchin- Jeżowiec
color - warm olive green  kolor- ciepły oliwkowo-zielony

kluczowe przesłanie: ochrona przed lękami i negatywnymi emocjami

Esencja ochraniająca uczucia i serce, abyśmy nie absorbowali lęków i złych emocji. Może wzmocnić nas emocjonalnie, dając uczucie pewności, jednocześnie ochraniając nasze wrażliwe uczucia tak, abyśmy mogli bez lęku zgłębiać bliskie związki.

19-SE19   Dawson Sunfish- ryba z rodziny samogłowatych;
color - yellow gold  kolor  – żółto-złoty

kluczowe przesłanie: przebudzenie kreatywności, „słońce” w sercu

Esencja relaksująca i wznosząca duchowo, która pomaga wnieść do naszego życia ciepło, kolor, słońce i miłość. Pomaga w rozwiązywaniu napięć oraz wnosi ciepło i rozluźnienie do całości naszej istoty . Może pomóc pobudzić twórcze wyrażanie się w muzyce i sztuce.

20-SE20  Spiny Scallop- Przegrzebek
color – purple  kolor – purpurowy

kluczowe przesłanie: wgląd, jasność widzenia i postrzegania

Esencja pomagająca wnieść przejrzystość i klarowność zarówno do umysłu jak i do zdolności widzenia. Pomaga rozjaśnić zamieszanie uczuciowe, wnosząc światło i jasność do każdej sytuacji. Może przynieść moc światła  zarówno dla wzroku jak i dla umysłu. Wskutek tego, często może być  pomocna w rozwiązaniu wielu problemów wymagających skupienia i jasności umysłu.

21-SE21  Gigant Sea Spider– Pająk Morski
color - reddish orange  kolor – czerwono-pomarańczowy

kluczowe przesłanie: siła, przekroczenie problemów, moc

Może nam pomóc stawić czoła trudnym ludziom, którzy zwykle nas dominują i sprawiają, że czujemy się zastraszeni. W ten sposób wzmacnia nasze poczucie wartości tak, że w przyszłości  będziemy mogli stawić czoła przytłaczającym nas osobom oraz trudnościom i w ten sposób przezwyciężyć problemy.