Oliwkowy-Próg

"Powiadam wam, trzeba mieć w sobie chaos  by zrodzić tańczącą gwiazdę."

Fryderyk Nietzsche


Oliwkowy, powstały z podstawowego koloru żółtego i II-rzędowego zielonego, tworzy pomost pomiędzy żółtą barwą splotu słonecznego i szmaragdową zielenią serca. W procesie rozwoju świadomości  nabieramy mocy poprzez żółty i pokorniejemy poprzez progowe doświadczenia oliwki zanim dotrzemy do prawdy zamieszkującej szmaragdową przestrzeń naszego serca.

Często potrzebujemy chwil  kryzysu by móc zobaczyć życie na nowo; wstrząs jest sposobem  rozpoznania i skonfrontowania się z naszą percepcją opartą na lękach i strachu. Intensywność  takiego przeżycia sprawia, że stajemy się bardziej otwarci na zmiany: stajemy się świadomi świadomości jako takiej .

Tak  długo jak panujemy  nad sobą  cokolwiek się  wydarza, nie potrzebujemy żadnych zmian, dopóki  coś nie zmusi  nas do przekroczenia naszego  progu. Tylko wtedy gdy przekroczymy próg  i zanurzymy się w chaosie, nabieramy mocy by  stanąć twarzą w twarz i zmierzyć  się z nową  prawdą:  chaos i reorganizacja  naszego życia tak naprawdę jest mechanizmami  ewolucji.

Jest 7 flakoników z oliwkową frakcją, które mogą nas wspierać w zaufaniu do naturalnej, kobiecej drogi przyjmującej,  że śmierć i ponowne narodziny są zmieniającymi się biegunami tego samego fenomenu, drzwiami obrotowymi pomiędzy  istotą, którą znasz oraz tą, która ewoluuje:

„zaufać procesowi życia i w tym procesie, w każdym momencie, uznać  kojącą naszą drogę nadzieję

Afirmacja dla butelki 91," Kobiece przewodnictwo serca," oliwkowy/oliwkowy

Kobiecość w każdym z nas instynktownie wie, że wszyscy jesteśmy wzajemnie połączeni, że każdy z nas nieustannie przechodzi przez  zbawienną dla nas ewolucyjną sekwencję przytłoczenia, chwilowego chaosu i reorganizacji życia na różnych poziomach; możliwa jest  współpraca  bardziej niż rywalizacja.

Głęboka oliwka butelki 102, Archanioł Samael, głęboka oliwka/głęboka magenta" oferuje nam  przewodnie światło nadziei  prowadzące nas  ku przyszłości". Książka Źródłowa Aura-Soma, Mike Booth i Carol McKnight.

Każda butelka z oliwką w jednej z frakcji  pomoże nam stać się  bardziej otwartym by w większej stopniu  stać się światkiem swojego własnego procesu . Ta zmiana umożliwi  ci pozbycie się goryczy z przeszłości.

"posiadanie nadziei  nie w znaczeniu niecierpliwego oczekiwania czegoś, ale pozytywnego stosunku  w odniesieniu do tego co ma się wydarzyć".

Mike Booth, Nowe Kuczowe Przesłania Equilibrium,  flakonik 91

 

tłum. Barbara Motyka

źródło: http://www.asiact.org/archive/astrology/06-09.asp