Magenta-Stanie się Całością

"Nie zapominaj o miłości
ona daje całe to szaleństwo, którego potrzebujesz
by rozwinąć się na cały wszechświat"

Mirabai (1498-1550)

Życie jest po to by kochać, żyć, uczyć się, po to by w nie wejść. Niezmiennie znajdujemy się na początku nowego cyklu. Cały czas żyjemy naprzeciw zasłony pustki: potencjału, wewnątrz którego wszystko się zaczyna. Wchodzimy w pustkę, kiedy odnajdujemy nieruchomy punkt w centrum naszej istoty; kiedy odnajdujemy nieruchomy punkt w centrum naszej istoty wstępujemy w pustkę.

Poprzez bycie obecnym, poprzez bycie świadomym naszego ciała i jego naturalnych rytmów wstępujemy  do naszej wewnętrznej ciszy. Nasze ciało jest zawsze obecne: świadomość ciała nie tyko zakotwicza nas w chwili obecnej, stanowi również bramę wyjściową z więzienia stworzonego przez nasze ego.
Istotą  Magenty jest bycie w kontakcie z naszym naturalnym stanem, wszystkie nasze działania i związki będą wówczas odzwierciedleniem jedności z całym życiem, które głęboko czujemy. Esencją  Flakonika 69 "Brzmienie Dzwonu", magenta/przeźroczysty jest: "wsłuchaj się w moją przejrzystą ciszę, odpowiedz na czułość mojej  troski. Bądź tym kim jesteś".

Jest osiem butelek z głęboką magentą w dolnej frakcji i dziewięć z jasną magentą zarówno  w dolnej jak i górnej frakcji.
Głęboka magenta zawiera pełnię tęczowej spirali koloru i wynosi nas ku całościowości. Przepełniona światłem magenta energetyzuje miłość na ziemi i przynosi poczucie spełnienia i kompleksowości. Wybranie którejkolwiek butelki z magentą wspiera nas w byciu bosko zadowolonym w byciu tu i teraz, w znalezieniu pomostu pomiędzy formą i bezforemnością – "Głowa w Chmurach Stopy na Ziemi"-nazwa butelki 65 fioletowy/czerwony, która po wymieszaniu staje się magentą
Powiedzeniem  Vicky było -"Z  głową w chmurach, stopami na ziemi, centrum otwartym na przepływ". Złoty obszar wewnątrz  ciała stanowi centrum grawitacji poprzez świadomą uwagą na tym obszarze ożywiamy starożytną mądrość wewnątrz nas. Butelka 90,"Pomoc dla Mądrości" złoty/ głęboka magenta "sugeruje że, jesteśmy w stanie odkryć bezgraniczną radość i mądrość, którą musimy się dzielić z innymi" Książka źródłowa Aura-Soma, Mike Booth i Carol McKnight.

Kochanie  siebie jest wiecznym imperatywem. Poprzez akceptowanie siebie całego – naszych zalet i wad – otwieramy się na miłość, która nie chce od nas  gwarancji  i zabezpieczeń, otwieramy się na  miłość, która tylko kocha. Z  tą  miłością przechodzimy na nowy poziom: otwiera się w nas na  nowy poziom odczuwania i jedności.
Butelka 100, Archanioł Metatron  przeźroczysty /głęboka magenta "Nowe światło w wewnętrznych światach" (myśl przewodnia) mówi, że kiedy to co tłumimy, to czemu zaprzeczamy, to co pozostaje niedojrzałe, wychodzi na światło dzienne, wtedy  łączymy się z pustką, z możliwościami całości pochodzącymi z głębin naszego jestestwa.

Starożytny aksjomat głoszony  przez alchemików  jest zawsze aktualny: Jak na górze tak i na dole, jak wewnątrz tak i na zewnątrz, a  przez to mogą się dokonywać  wszelkie cuda.


tłum. Barbara Motyka

źródło:http://www.asiact.org/archive/astrology/astro.asp?y=2008&m=3