Aura-Soma - Strona 4

Spis treści
Aura-Soma
Strona 2
Strona 3
Strona 4
Wszystkie strony

Powiązania z innymi starożytnymi systemami mądrości.

Wydaje się, że w obecnej erze starożytne i wewnętrzne prawdy wpływają do świadomości  we wzmożony sposób. Wygląda na to, że Aura-Soma jest darem danym z Boskiego Źródła po to, aby w sposób radykalny pomóc nam postrzegać i zrozumieć te prawdy. Vicky nazwałaby to wieloznacznie „starym winem w nowych butelkach”. Ten język kolorów został udostępniony każdemu, niezależnie od rasy, wyznania, religii czy politycznego kontekstu. W tym języku, w sekwencji kolorów, w ich wzajemnych powiązaniach z numerami, z tarotem, z czakrami, zawarte są pokłady prawdy, które warstwa po warstwie czekają na ujawnienie. Są one dostępne dla każdego, kto jest ciekawy i pragnie doskonalić postrzeganie i dla wszystkich, którzy kochają kolory, zapachy i poszukują wewnętrznych przygód. Informacja ta jest zakodowana w kolorach, w sekwencji kolorów wyboru czterech flakoników, w numerach butelek i na wiele innych sposobów.

Odkryto, że system Aura-Soma posiada odniesienia do innych starożytnych systemów, które z kolei były badane i zostały uznane za prawe i wiarygodne. Vicky i Mike wykazali, że Aura-Soma dzięki równoważności numerów i kolorów jest powiązana z Kabałą, tarotem oraz I Chingiem. Każdy z tych systemów  na swój sposób dostarcza sposobu, aby zrozumieć i postrzegać naturę naszej rzeczywistości.

I Ching znany również jako Chińska Księga Przemian jest refleksyjnym studium, które prowadzi nas w kierunku harmonii z siłami kosmosu.

Kabała, Judaistyczna, mistyczna nauka jest żywym doświadczeniem związku ludzkości z Bogiem.

Tarot, którym zainteresowano się w Europie w średniowieczu, dostarcza obrazowego opisu ludzkiej podróży w trakcie ewolucji.

Ponieważ systemy te się ze sobą zlewają, każdy z nich rzuca światło na pozostałe, wnosząc do nich większe zrozumienie i głębię. Aura-Soma jako system, jest nieinwazyjną, samoistnie dobierającą się terapią kolorami. Jej celem jest ułatwienie nam nawiązania połączenia pomiędzy naszą świetlaną istotą i światłem naszego ciała fizycznego. Pierwotnie połączenie to wyraża się poprzez kolor i pomaga nam stać się bardziej świadomymi światła wewnątrz nas oraz życiodajnych energii światła, które nas otaczają. Poprzez proces wybierania z ponad stu możliwości, czterech flakoników Equilibrium, do których jesteśmy najbardziej przyciągani, możemy dowiedzieć się, które częstotliwości światła najbardziej nas dotyczą. Również, poprzez nauczenie się języka koloru zdajemy sobie sprawę, co nasze wybory mówią o naszych najgłębszych potrzebach i darach. Możemy otrzymać także wsparcie w zrozumieniu naszego świetlanego ciała i tego, że jesteśmy istotami światła.

Aura-Soma staje się żywa dzięki naszej interakcji z flakonikami Equilibrium, Pomanderami, Kwintesencjami, Esencjami Archanielskimi i Kolorowymi Esencjami. Podczas gdy uczenie się znaczenia kolorów może stanowić kuszącą perspektywę, istotne jest również rzeczywiste doświadczenie, które wypływa z wejścia w kontakt z podstawowymi elementami systemu. Nie tylko przenoszone są informacje pochodzące z królestwa roślin i minerałów, ze świata kolorów i światła i zgromadzonej mądrości Aura-Somy, ale również przekazywane jest zrozumienie ze zbiorowego do personalnego aspektu nas samych. Nasza wewnętrzna zdolność rozpoznawania zostaje wzmocniona. Kiedy następuje proces indywidualizacji, budzimy się i zostajemy zainspirowani, stajemy się bardziej zestrojeni ze swoim potencjałem i zaczynamy również go przejawiać, wnosząc bardziej siebie, swoje przeznaczenie, talenty i dary do świata.