Matryca Krystaliczna - Strona 2

Spis treści
Matryca Krystaliczna
Strona 2
Wszystkie strony

Hubert Ruhs przekonuje, że począwszy od narodzin gromadzimy w swoim umyśle wiele wspomnień, wierzeń i przekonań, które trwale programują naszą świadomość ukierunkowując i ograniczając powstające myśli. Wszystkie wpajane nam od wczesnego dzieciństwa aksjomaty budują w naszej głowie solidną piramidę przekonań dotyczącą ograniczających nas możliwości ingerowania w strukturę zastanej rzeczywistości. Ukształtowani i zaprogramowani przez swoich rodziców i opiekunów nie tylko dalej kontrolujemy się już sami, ale także ograniczamy własne dzieci. Dlatego, zdaniem terapeuty, aby uzyskać dostęp do matrycy krystalicznej należy przyjąć, że wszystkie ,,prawdy", które do tej pory przyswoiliśmy były jedynie sugestiami.

W celu zmiany niekorzystnych dla nas wzorców informacyjnych wystarczy dokonać energetycznego podłączenia do wibracji pochodzących z przenikającej wszystko matrycy krystalicznej, która niczym pole morfogenetyczne Roberta Sheldrake'a zawiera w sobie wiedzę (informację) o właściwym funkcjonowaniu człowieka i jest dostępna każdemu, kto zna sposób, aby się na nią otworzyć. Nie musimy wizualizować jakichś odległych połączeń energetycznych, albowiem żyjemy w morzu subtelnych wibracji, które są na wyciągnięcie ręki dla każdego człowieka - tłumaczy Hubert Ruhs  Jednakże, aby się do nich podłączyć, musimy się otworzyć i zrozumieć, że najczęściej sami jesteśmy sprawcami własnych fizycznych dolegliwości, które powstają w chwili, gdy wytwarzamy w sobie negatywne wzorce informacyjne, które - tak jak emocje - zakotwiczają się w ciele i doprowadzają do osłabiania, złego funkcjonowania, a wreszcie do choroby wybranego narządu.

Hubert Ruhs prowadzi praktykę i seminaria na terenie Niemiec, a od niedawna zaczął organizować warsztaty w Polsce, które miałam okazję ukończyć. Ponieważ jestem pod dużym wrażeniem tej nowatorskiej, autorskiej metody uzdrawiania, włączyłam  ją w  zakres oferowanych przeze mnie usług.

 

źródło: http://www.arslibra.vel.pl/artykuly.matryca.krystaliczna.html