Czerwony- Obserwowanie - Strona 2

Spis treści
Czerwony- Obserwowanie
Strona 2
Wszystkie strony

 

Właściwe użycie umysłu powoduje większą uważność i różany róż rozświetla się do różowego. Butelka 81, Bezwarunkowa Miłość, różowy/różowy reprezentuje w wachlarzu 22 kart Tarota, inny poziom najbardziej  kobiecego archetypu, Cesarzowej. Bezwarunkowa Miłość (różowy)  nie jest poświęcaniem się, ale pozwoleniem  innym być tym, kim są (zielony)  i akceptowanie siebie  takimi,  jacy jesteśmy nie porzucając przy tym naszych poszukiwań prawdy (zielony). Różowy wyraża się poprzez zielony: miłość jest wyrażana poprzez serce.

Butelka 3, Flakonik Serca, niebieski/zielony jest nie tylko podróżą zewnętrzną Cesarzowej, ale również sugeruje żeński aspekt ziemi, wskazując, że nasz ugruntowany obserwator jest w stanie rozszerzyć swoją uważność do służenia- jako szczere, zaufane  lustro dla innych: bezwarunkowe w działaniu, nic więcej!

Będąc w stanie otwartości na łaskę, różowy rozświetla się do jasno różowego. Butelka 52, Lady Nada, jasnoróżowy/jasnoróżowy daje nam obietnicę  wolnego  od przeszłości umysłu, wypełnionego czystą  uważnością – który z łatwością jest w stanie zaangażować wewnętrznego obserwatora. W Tarocie Lady Nada reprezentowana jest przez elegancką Królową Mieczy, królową elementu powietrza, oddech ducha, który formułuje  idee zanim zostaną zamanifestowane.

,,Jestem miłością. Przynoszę całkowite oddanie się w miłości temu wszystkiego czym naprawdę jesteś." Mike Booth o Esencji Lady Nada.

 

tłum: Barbara Motyka

źródło:http://www.asiact.org/archive/astrology/astro.asp?y=2010&m=4