Koralowy-Prostota

Głębsza doskonałość jest nierozerwalną częścią życia samego w sobie, jest doskonałością, która jest obecna zawsze: istnieje poza tym, co się wydarza lub tym, co się nie wydarza, jest poza formą. Kiedy stajemy się świadomi naszego istnienia, które jest świadomością bez żadnej formy, odnajdujemy doskonałość, która jest czymś głębszym niż forma jest czymś poza czasem.

Koralowy jest III-rzędowym kolorem składającym się z I-rzędowego czerwonego (ugruntowanie) i II rzędowego pomarańczowego (uzdrawianie linii czasu). Przez uzdrowienie traumy z przeszłości, naszej przeszłości genetycznej, jak również naszej dalekiej  przeszłości  jesteśmy w stanie wyjść poza dualność i zrozumieć paradoks życia. Jesteśmy w stanie wejść na nowy poziom samoakceptacji i świadomości wewnętrznej przestrzeni.

Wraz ze z świadomością i akceptacją może mieć miejsce alchemiczna transformacja ku aktywnemu współczuciu i mądrości miłości.

Jest pięć buteleczek z koralową frakcją, które pomagają nam  w cieszeniu się z prostych, błahych rzeczy: z szelestu jaszczurki, dźwięku wody ocierającej się o brzeg lub orzeźwienia jakie daje świadomy oddech. W tym właśnie momencie wewnętrzna przestrzeń zostaje otwarta i zstępuje słodycz istnienia.

Koralowy zawiera  w sobie naszą głęboko osadzoną mądrość miłości i wewnętrzną przestrzeń, która to jest źródłem i tłem do docenienia czegoś prostego – dźwięku, widoku, dotyku – kiedy widzimy piękno, kiedy czujemy pełną miłości życzliwość w stosunku do innych istnień. Radość istnienia jest znajdowana w prostych, pozornie nieważnych rzeczach.

Kiedy to się wydarza wychodzimy poza postrzeganie siebie, jesteśmy w stanie być świadkiem siebie na scenie życia - z perspektywy życia pełnego spokoju i poczucia pomyślności - to co starożytni mędrcy nazywają Ananda - błogość istnienia.
W Aura-Somie Ananda Khanda jest turkusowym centrum po prawej stronie klatki piersiowej. Butelka 93 „Jaś” jasny koralowy/ turkusowy oprócz tego, że pomaga nam przywołać naszego wewnętrznego obserwatora pomaga również stać się świadomym naszej jedności z ludzkością – naszej współzależności.

Tylko dwa flakoniki narodziły się  jako para, ,,Jaś” (B93) i ,,Małgosia” (B92). Butelka 92, jasny koralowy/oliwkowy mówi o równości i współpracy naszych dwóch aspektów: męskiego (struktura i forma) oraz żeńskiego (wizja i wyjście poza formę). Jaś i Małgosia muszą harmonijnie współpracować i bezgranicznie sobie ufać  – wtedy wychodzimy poza dualność ku połączeniu się ducha z materią – doświadczenia Bogini zawsze obecnej w naszych ciałach
.

Bogini czuje swoje połączenie z płodną ziemią, reprezentuje prostotę wspólnoty życia tak bardzo związanej z ziemią: współpraca, społeczność i uniwersalność są jej siłą.

Poczuj jej piękno w sobie i twoje piękno w niej, pozwól zniknąć oddzieleniu, aż  poczujesz, że jesteś nią, jesteś Boginią , jesteś samą miłością.

tłum. Barbara Motyka


źródło:
http://www.asiact.org/archive/astrology/astro.asp?y=2009&m=5