Niebieski - Ku Niebieskiemu

,,Wspięliśmy się po schodach i teraz znaleźliśmy  się w czakrze gardła, do której przypisana jest niebiańsko przepiękna, niebiesko-niebieska buteleczka Pokoju (B2.)”

Vicky Wall, Samopoznanie poprzez Kolor

Wrodzoną naturą  życia na tej planecie jest dualność. Wraz z pierwszym oddechem, pierwszym krzykiem, twoją pierwszą próbą komunikacji angażujesz się w zintegrowanie sprzecznych części samego siebie, aby móc osiągnąć wyższy poziom świadomości i tym samym wewnętrzny spokój.

Tak naprawdę, najlepszą okazją do integracji naszych przeciwstawnych części siebie są nasze relację i związki z innymi. W pewnym sensie nie ma problemu, który nie byłby związany z problemem w relacjach: twoja gotowość i zaangażowanie, aby dobrze się bawić, uczyć się i rozwijać poprzez  twoje relacje jest zaangażowaniem się w wypełnienie twojej karmicznej umowy.

Zaangażowanie znaczy dać siebie całego na każdy możliwy sposób jaki tylko znasz: im więcej dajesz tym więcej otrzymujesz. Niestety, gdy nie cenisz siebie,  kiedy myślisz ze nie jesteś godny tego rodzaju ciągłego otrzymywania, zaangażowanie staje się żmudnym zadaniem. Sam skazujesz się na odgrywanie ról, wypełnianie obowiązków, stosowanie się do przepisów i zasad, a także często  wykonywania właściwych rzeczy z niewłaściwych powodów. Zaangażowanie jest wykonywaniem właściwych rzeczy z właściwych powodów.

Każda relacja jest dialogiem. Kiedy uważnie komunikujesz swoją prawdę, nie powstrzymując niczego, twoje słowa i działania odzwierciedlają naturalny autorytet, ale również twoją szczerą troskę i opiekuńczość.

Jest 20 buteleczek z niebieskim kolorem. Flakonik 20, niebieski/różowy ,,Dziecko Gwiazd”  jest uosobieniem niebieskiego procesu:,,komunikacji bezwarunkowej miłości, spokoju na poziomie świadomości, samoakceptacji w głębi własnego ja”. Myśli przewodnie Equlibrum, Mike Booth.

Wraz z łączeniem się twoich sprzecznych części, stajesz się zdolny do komunikowania się z jasnością, przyjmujesz więcej niż zwykle i naturalnie asymilujesz wiedzę całym sobą. Prawdopodobnie doświadczysz poczucia odwagi, śmiałości i dobrego samopoczucia. Gdy jesteś ugruntowany, świadomy energii i jej kosmicznego źródła, wzrasta twoja zdolność do kreowania spokoju wewnątrz i zewnątrz.

W punkcie, w którym jesteś pielęgnuj samego siebie i naturalnie staj się otwarty dla wyższej Woli. Jesteś w stanie wyjść po za punkt paradoksu ku większemu zrozumieniu. Poprzez wiarę, poprzez doświadczenie możesz pozwolić sobie na większe poddanie się i osiągnąć intensywniejszy poziom akceptacji, który zamanifestuje się jako „niechaj się stanie Twoja wola, nie moja”.

tłum. Barbara Motyka

źródło:http://www.asiact.org/archive/astrology/05-12.asp