Fioletowy - Gruntujący Spokój

,,Dla tych, którzy są przebudzeni szczególną radością jest odszukanie siebie nawzajem- łączenie się z tymi, którzy są przebudzeni, rozmawianie, śpiewanie i wspólne celebrowanie. To będzie tworzyło narastającą falę świadomości. Kiedy ta fala będzie wzrastała i rozprzestrzeniała się wzbudzi poruszenie i zacznie pobudzać tych, którzy wciąż jeszcze śpią”

Buckminister Fuller

Znajdujemy się przy końcu jednej fazy naszego ewolucyjnego rozwoju i na początku kolejnej: wyłania się nowy poziom świadomości w miarę jak rozpuszcza się stary. Współbrzmienie pomiędzy formą i zawartością ulega przesunięciu- stajemy się bardziej otwarci na to CO JEST zamiast odpowiadać na zewnętrzne potrzeby chwili. Nie reagujemy przeciwko okolicznościom chwili, przeciwnie- słuchamy, obserwujemy tak, że jesteśmy w stanie stopić się z sytuacją i pozwolić rozwiązaniu, aby pojawiło się samo. Sekret tkwi w tym, aby pozwolić ucichnąć mentalnemu hałasowi tak, aby mogła się pojawić uważność i wyciszenie.

Fioletowy jest drugorzędową barwą stworzoną z równej proporcji czerwonego i niebieskiego: czerwony stymuluje przebudzenie i uważność, natomiast niebieski wnosi akceptację i spokój. Fioletowy jest kolorem, który w pojawia się w największej ilości flakoników z pośród wszystkich kolorów występujących w asortymencie Aura-Somy; każda z dwudziestu trzech butelek z fioletowym może wesprzeć nas, aby żyć z przestrzeni ciszy - pozwolić, aby poprzez nas mogło przejawić się  Właściwe Działanie. ,,Odpowiednie działanie jest działaniem, które jest stosowne dla całości.” Eckhart Tolle

Flakonik Equilibrium 16, fioletowy/fioletowy został nazwany Fioletowa Szata: ,,noszenie Fioletowej Szaty symbolizuje nowy poziom duchowości, sugerując, że poprzednia forma duchowego istnienia upadła i że nadchodzi nowa.” Mike Booth i Carol McKnight Książka Źródłowa Aura-Somy. Kluczowym przesłaniem tej butelki jest: Przebudzenie się do naszego prawdziwego ja i naszej służby; całkowite przewartościowanie.

Cała kreatywność zostaje zrodzona z wewnętrznej ciszy – to jest z miejsca, z którego jesteśmy w stanie coś przejawić. ,,Komunikacja inspirowana przez Ducha” – część myśli przewodniej Butelki 24, ,,Nowe Przesłanie”, fioletowy/turkusowy. Jest to z jedno z kluczowych przesłań nowych czasów: Z naszej przepełnionej uważnością ciszy jesteśmy w stanie połączyć się z Inteligencją, która jest podłożem wszelkiego życia, skąd wznosi się nasza kreatywność, aby służyć większej całości.

Kiedy zaprzyjaźnimy się ze zmianą, zaprzyjaźnimy się z rzeczywistością, w której ,,jedyną stałą rzeczą jest zmiana” (Heraklit) – w której zmiana czy transformacja jest nieodłączna od procesu życia. Odnajdujemy spokój w fakcie, że zmiana jest nieuniknioną częścią naszej zewnętrznej rzeczywistości. Flakonik 48 lśniący fioletowy/ przeźroczysty nosi nazwę Skrzydła Zmiany. ,,Zachodzi uzdrawianie na poziomie świadomości ujawniając Światło wewnątrz. Jest także o tym, w jaki sposób możemy się troszczyć o siebie odnajdując to, dzięki czemu możemy prawdziwie zaufać sobie” Mike Booth

Fioletowy stwarza pojednanie ze Źródłem.


tłum. Lilla Kamieńska

źródło: www.asiact.org/archive/astrology/astro.asp?y=2012&m=2