B2 Niebieski/Niebieski

Nazwa: Flakonik Pokoju.
Karta Tarota: Arcykapłanka/Papieżyca-podróż zewnętrzna
Kolor po wstrząśnięciu: Niebieski
Myśl przewodnia: Pełna spokoju komunikacja, która przepływa przez nas, raczej niż pochodzi od nas. Energia troszczenia się. Naturalny autorytet.
Główny temat: Wejście w kontakt z prawdziwym, wewnętrznym spokojem.
W jakich miejscach stosować: Zawartość B2 nanosi się wzdłuż linii włosów, na szyję i dolną szczękę, oraz wokół całego obszaru gardła. Dolną linię nakładania tego koloru stanowią obojczyki.
Spokój, jaki daje ta butelka, czyni ją szczególnie użyteczną do stosowania na noc.Działanie olejku

Pomaga ustanowić kontakt z głębszymi aspektami samego siebie.
Oczyszcza aurę. Zajmuje się sprawami związanymi z wpływami faz księżyca (pomaga ludziom, którzy doświadczają wahań nastroju w zależności od faz księżyca). Ustanawia kontakt z głęboką intuicją.

Podnosi na duchu tych, którzy odczuwają lęk przed nieznanym; użyteczna również przy problemach z koncentracją i mową. Ustanawia kontakt z kreatywnością i intuicją.

Łagodzi momenty  „przejścia”- na przykład: podczas umierania; dla kobiet podczas porodu; dla ludzi znajdujących się w kryzysach. Ustanawia dostęp do „mocy ciszy” i zdolności powrotu do równowagi w trakcie lub po zakończeniu obciążających sytuacji emocjonalnych. Wspiera ogólne poczucie obfitości i poczucie bycia chronionym.
Pomaga rozszyfrować sny.

 

[powrót]