B7 Żółty/Zielony

Nazwa: Ogród Getsemański
Karta Tarota: Rydwan-podróż zewnętrzna
Kolor po wstrząśnięciu:
Oliwkowozielony
Myśl przewodnia: Zaufanie do procesu życia, nadzieja odnośnie tego, w jaki sposób rzeczy mogą się rozwijać.
Główny temat: Test wiary.
W jakich miejscach stosować: W paśmie wokół całego ciała, pomiędzy czakrą serca i czakrą splotu słonecznego.Działanie olejku

Pomaga osiągnąć wewnętrzną mądrość i ustanowić związek z głęboką wewnętrzną wiedzą. Wspiera osobę stosującą olejek w rozpoznaniu, co blokuje jej własną ścieżkę i pomaga w usunięciu tych blokad. Ta kombinacja kolorów odnosi się do początku duchowego rozwoju duszy i może naprawdę otworzyć nowe perspektywy dla rozczarowanego poszukiwacza.

Stymuluje mózg. Pomaga w podejmowaniu decyzji, zmniejsza wyolbrzymione spekulacje i nadmierne spoglądanie do wnętrza siebie. Łagodzi agorafobię (lęk przed otwartymi przestrzeniami).  Doskonała kombinacja kolorów, aby pomóc się zdecydować. Jest odpowiednia w każdej sytuacji, kiedy wydaje się, że nasze właściwe miejsce jest zagrożone. Wnosi mądrość, usuwa przeszkody z czyjejś ścieżki i pomaga odnaleźć jasny kierunek.

Uwalnia lęk, przynosi radość. Pomaga przekroczyć zazdrość i zawiść, jak również lęk przed emocjami. Prowadzi w rozwoju emocjonalnej dojrzałości. Przynosi spokój i pomaga z odwagą wejść w trudne sytuacje (zielony) a także wnosi mądrość (żółty) w przestrzeń osoby w miarę jak zbliża się ona w kierunku rozwiązania.

 

[powrót]