B11 Przeźroczysty/Różowy

 

Nazwa: Flakonik Esseńczyków 1
Karta Tarota: Moc/Siła-podróż zewnętrzna
Kolor po wstrząśnięciu: Jasnoróżowy
Myśl przewodnia: Wzięcie odpowiedzialności za myśli i uczucia.
Główny temat: Doświadczenie uczucia bezwarunkowej miłości.
W jakich miejscach stosować: Wokół lędźwi, podbrzusza i dolnej części pleców. Kombinację tą można stosować na całym tułowiu oraz szyi.Działanie olejku

Zmniejsza duchową arogancję; stymuluje żeńska intuicyjną energię i zachęca do jasnego jej wyrażania. Ta kombinacja kolorów jest olejkiem głębokiej duchowej miłości. Jest to olejek do pokochania siebie. W trakcie rozwoju duszy, w procesie tworzenia się karmy i powstawania trudnych doświadczeń, często tracimy miłość do samych siebie.

Pomaga przekroczyć wątpienie w siebie, zbudować zaufanie wewnątrz i odnaleźć jasność. Wspiera ludzi, szczególnie tych, którzy wybrali tą butelkę na pierwszej pozycji,  w uzyskaniu niezależności od uznania i aprobaty innych.

Pomaga osobie stosującej olejek otworzyć się na miłość do samego siebie, na miłość do innych oraz do wybaczenia sobie. Pomaga uwolnić się od chorób psychosomatycznych i lęków z dzieciństwa. Wspiera, aby poradzić sobie z rozczarowaniem, które odczuwa się, jeśli dało się z siebie wiele a nie otrzymało nic w zamian.

 

[powrót]