B19 Czerwony/Fioletowy

Nazwa: Życie w Świecie Materialnym
Karta Tarota: Słońce-podróż zewnętrzna
Kolor po wstrząśnięciu: Magenta
Myśl przewodnia:
Odnowienie ciała na wszystkich poziomach (również nie fizycznych) ma miejsce wówczas, kiedy przestawimy nasz sposób myślenia na budowanie nowej energii.
Główny temat: Zbudowanie nowej energii.
W jakich miejscach stosować: Wokół całego podbrzusza, w kwestiach mentalnych i duchowych wzdłuż całej granicy włosów. Substancji nie wolno używać późnym popołudniem ani wieczorem, gdyż jest ona mocno energetyzująca i może spowodować zaburzenia snu.


Działanie olejku

Przebudza energię kundalini. Wnosi głęboki pokój i jednocześnie świeży powiew do życia. Umożliwia głębokie wglądy we własny wewnętrzny świat w bardzo konkretny sposób, na przykład może poprawić pewne rodzaje medytacji i twórczych wizualizacji. Pomaga promieniować i otrzymywać miłość.

Umożliwia osobie przebadanie i uwolnienie ciemnych stron własnej osobowości. Pobudza nową energię mentalną. Ułatwia proces uwolnienia się od seksualnych obsesji.

Pomaga poradzić sobie ze świadomym gniewem, oporem i frustracją. Zachęca do zaangażowania się i inicjatywy. Daje nowe spojrzenie i akceptację własnego ciała. Podnosi poczucie własnej wartości.

 

[powrót]