B20 Niebieski/Różowy

Nazwa: Dziecko Gwiazd
Karta Tarota: Sąd-podróż zewnętrzna
Kolor po wstrząśnięciu: Jasny Fioletowy
Myśl przewodnia: Komunikacja bezwarunkowej miłości. Spokój na poziomie świadomości, samoakceptacja w głębi własnego ja.
Główny temat: Pomoc dzieciom- we wszystkich sferach, nawet tym dzieciom, którymi kiedyś sami byliśmy (terapeutyczna praca z „wewnętrznym dzieckiem).
W jakich miejscach stosować: Olejku można używać na całym ciele. Dzieciom, którym wyrzynają się zęby, pociera się szczęki i całą szyję. Stosować tylko na zewnątrz!

Działanie olejku

Ustanawia ponowne połączenie z poziomem duszy. Łączy z tym poziomem miłości, który wszystko transformuje. Wspiera nowy duchowy początek i rozwiewa duchowe rozczarowania. Pomaga w połączeniu się z tymi obszarami duszy, które do tej pory nie zostały zintegrowane.

Wspiera proces uzdrawiania „wewnętrznego dziecka” i ustanawia równowagę pomiędzy męską i żeńską energią. Użyteczny olejek do pracy ze wszystkimi problemami, które rozpoczęły się i pojawiły w dzieciństwie (do stosowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych). Umożliwia osobie naprawdę osiągnąć to, czego potrzebuje.


Wydobywa na powierzchnię uczucia braku miłości, co zmienia wszystkie emocjonalne wzorce. Dostarcza wsparcia podczas trudnych sytuacji. Poprzez miłość pomaga w dotarciu do własnej intuicji.

 

[powrót]