B26 Pomarańczowy/Pomarańczowy

Nazwa: Pierwsza Pomoc Eteryczna
Karta Tarota: Księżna Pałeczek
Kolor po wstrząśnięciu: Pomarańczowy
Myśl przewodnia: Leczenie linii czasowej. Pomaga nam pogodzić rozbieżności i odnaleźć równowagę w odniesieniu do synchroniczności.
Główny temat: Szok i jego konsekwencje (na wszystkich poziomach).
W jakich miejscach stosować: Jest to jedyna substancja, która wymaga stosowania w bardzo specyficzny sposób, mianowicie wokół całego podbrzusza i na uzupełnienie także wąskim pasem od lewego płatka usznego aż po lewe ramię na dół. Następnie zaczyna się szerokim pod lewym ramieniem, dalej przez całą lewą stronę tułowia w dół aż do kostki. W problemach z tarczycą nanosi się wokół całej szyi. W stwardnieniach mięśni wmasowuje się w odpowiednie miejsca.

Działanie olejku

Pomaga osobie stosującej olejek dojść do siebie po rozczarowaniu, którego doznała na skutek duchowego oszustwa (takie oszustwo jest szokiem dla duszy). Powoduje wyższe wglądy.

Użyteczny olejek w depresjach na tle nerwowym i nieznanych lękach, które doprowadziły do głębokiego depresyjnego stanu. Ustala mentalną bądź duchową orientację. Sprowadza osobę do chwili obecnej. Polecany we wszelkiego rodzaju szokach.

Uwalnia jednostkę od pełnych urazy myśli i skutków możliwego fizycznego, emocjonalnego lub seksualnego nadużycia. Wspiera psychikę podczas dramatycznych zmian w życiu.

 

[powrót]