B 38 Fioletowy/Zielony

Nazwa: Trubadur II-Rozróżnianie
Karta Tarota:
Królowa kielichów
Kolor po wstrząśnięciu: Głęboki Zielony
Myśl przewodnia: Pozbycie się trudności z przeszłości tak, że serce może wyrażać swoją prawdę. Prowadzi do transformacji wewnątrz jaźni.
Główny temat: Przejście od myślenia do odczuwania.
W jakich miejscach stosować: Wokół całej granicy włosów, w okolicy serca, w problemach z nerkami i pęcherzem moczowym wokół podbrzusza, w chorobach reumatycznych na wszystkich bolących miejscach.Działanie olejku

Stymuluje proces poszukiwania prawdy i pomaga w znalezieniu nowego duchowego kierunku. Umożliwia osobie stosującej olejek odkryć wewnętrzne sekrety i pobudza intuicyjne zdolności. Rozwiewa duchowe iluzje. Przenosi duchowe doświadczenia z głowy do serca.

Przynosi odpoczynek wybujałemu umysłowi. Pomaga pracować z własnym (jak również zewnętrznym autorytetem) oraz zintegrować żeński aspekt. Wnosi więcej samo-zaufania i niezależności od bycia akceptowanym przez innych.

Leczy problemy serca na wielu poziomach, szczególnie wtedy, kiedy umysł rządził sercem. Pomaga osiągnąć zrozumienie własnego cierpienia. Zachęca do pogodzenia się z uczuciami braku zaufania, zawiści i zazdrości.

 

[powrót]