B40 Czerwony/Złoty

Nazwa: Flakonik „Jam jest”.
Karta Tarota: Księżna Kielichów
Kolor po wstrząśnięciu: Koralowy
Myśl przewodnia: Energia do uzyskania mądrości. Energia, która jest konsekwencją mądrości. Poczucie rozwoju, entuzjazm i wzrost.
Główny temat: Samorealizacja lub wiedza odnośnie siebie samego.
W jakich miejscach stosować: Wszędzie pomiędzy czakrą podstawy i czakrą splotu słonecznego

Działanie olejku

Zachęca osobę stosującą olejek do wejścia w kontakt z energiami ziemi (zarówno filozoficznie jak i konkretnie, jak na przykład różdżkarstwo, ect.). Pomaga w zjednoczeniu seksualnych energii w celach duchowych ( na przykład poprzez Tantrę). Umożliwia dostrzegać bogactwo duszy w sobie samym oraz w innych. Transformuje medytację przenosząc ją w działanie. Przebudza energię Chrystusa.

Rozwiązuje mentalne konflikty szczególnie, szczególnie związane z lękami dotyczącymi przystosowania się. Olejek ten jest szczególnie użyteczny w uwolnieniu się od uzależnienia, współuzależnienia i pewnych nałogów, jak również w odnalezieniu naszej prawdziwej odpowiedzialności.

Rozwiązuje lęki, frustracje, szoki jak również poczucie bycia niezrozumianym oraz pomaga  połączyć się z radością. Pomocny o
lejek w przekroczeniu emocjonalnej naiwności jak również lęków, szczególnie tych związanych z pieniędzmi i zdrowiem. Rozwiewa poczucie winy i tendencje do obwiniania innych. Uwalnia osobę ze starych ograniczających wzorców.

 

[powrót]