Nowości

B109 Archanioł Zachariel

Aura-Soma jest żywym, wciąż ewoluującym systemem. Co jakiś czas (przeciętnie raz do roku) rodzi się nowa butelka, której kombinacje kolorów nawiązują do zmieniającego się poziomu świadomości zbiorowej oraz potrzeb ludzkości, pomagając zaprosić proces transformacji od wewnątrz. Począwszy od flakonika 94, wszystkie butelki otrzymały imiona Archaniołów, co wskazuje, że zachodzące zmiany, które przejawiają się oczywiście na poziomie jednostkowym- w życiu poszczególnych ludzi, mają charakter zbiorowy.

26 lipca 2011 roku o godzinie 12  narodziła się nowa butelka- Archanioł Zachariel magenta/średni oliwkowy, której kluczowym przesłaniem jest wybaczenie.

Flakonik ten wskazuje, iż nadszedł czas, aby odpuścić gorycz przeszłości i to gorycz oraz lęki, nie tylko związane z poziomem personalnym, ale także ze naszymi genetycznymi i rodowymi uwarunkowaniami. Istnieją wzorce w naszym DNA/RNA, które są odzwierciedleniem rozczarowań z przeszłości, o czym mówi kolor oliwkowy w dolnej frakcji flakonika. Dzięki zrozumieniu daru boskiej miłości z ,,góry”, który jest dla nas teraz dostępny-co reprezentuje magenta w górnej frakcji flakonika, możemy i jesteśmy w stanie to uczynić. Mike Booth, poprzez którego objawiają się flakoniki, tak określił kluczowe przesłanie tej butelki- „Szczerość w miłości- odpuszczenie, ponieważ nam już wybaczono”.

Tak więc obecny rok, może nas konfrontować z trudnymi sytuacjami rodzinnymi, z uświadomieniem sobie naszych rodzinnych, przekazywanych pokoleniowo uwarunkowań i od nas zależy w jaki sposób do tego podejdziemy. Dar miłości i wybaczenia jest obecny i dostępny dla nas cały czas, jeżeli tylko go zaprosimy do własnego serca. Energia Magenty wpływa szczególnie na jakość struktury jaką stanowi rodzina, w związku z czym  butelka ta może okazać się bardzo pomocna w jej uzdrowieniu. B109 jest bardzo silnie działającym flakonikiem w odniesieniu do nasion karmicznych. Między innymi ułatwia rozpoznanie, że niektóre nasze myśli i uczucia powstają w nas na skutek wzorców, które powstały w naszych liniach genetycznych poprzez naszych przodków- pradziadków, dziadków, rodziców, bądź nawet jeszcze wcześniej w naszych rodowych drzewach.

Archanioł Zachariel mówi o uwolnieniu lęków, które w pewnym sensie stanowią przeciwieństwo miłości i czynią ją dla nas niedostępną. Dzięki odpuszczeniu  może pojawić się nowa nadzieja na przyszłość, zapraszająca miłość, pozwalająca nam doświadczyć słodyczy ducha, który pojawia się na nowo. „Jedynym miejscem , w którym możemy cokolwiek rozwiązać jest ,,tu i teraz”. Jedynym miejscem, w którym możemy dotrzeć do rozwiązania wewnątrz siebie jest bycie w „tu i teraz”, w momencie, kiedy chwila przejawia się w prawdzie. Prawdą oliwkowego jest nadzieja, nadzieja pokładana w przebudzających siłach, które znajdują się w każdym z nas,  do których spływa z ,,góry” otaczająca nas ciepłem i troską energia magenty, po to, aby zatroszczyć się o przestrzeń naszej duszy, tak aby mogła się pełniej wyrazić”.

Mike Booth- Myśli po narodzinach butelki 109

Do dokładniejszego zapoznania się z opisem flakonika B109, zarówno z punktu widzenia analizy kolorów jak i analizy astrologicznej i numerologicznej a także z perspektywy kalendarza Majów , dostępnego w jęz. angielskim, zapraszam na  stronę ASIACT.  http://www.asiact.org/