Polecam

Pokaż: 
# Odnośnik Odsłony
1   Link   HARMONIZATORY BIO-INFOO

Poznaj 7 innowacyjnych harmonizatorów firmy CREATOS. Harmonizatory bio-infoo to urządzenia, których źródłem aktywności jest łagodna i naturalna energia kwiatów, ziół i minerałów (uzyskana bez konieczności ich niszczenia). Każdy kto przebywa w polu działania tego urządzenia jest cały czas stymulowany i harmonizowany, aż do momentu uzyskania efektu samoleczenia. Energia urządzenia bio-infoo nie zwalcza samego schorzenia lecz pobudza wewnętrzne układy regulacyjne organizmu do walki z dolegliwościami i wspomaga przywracanie równowagi wewnętrznej ustroju. Energia ta wzmacnia struktury fizyczne i psychiczne człowieka poprzez kanały energetyczne – meridiany. Meridiany natomiast zasilają najważniejsze narządy wewnętrzne: serce, płuca, nerki, wątrobę itd. Jeżeli przepływ energii w meridianach zostaje zmniejszony lub zablokowany (np. przez duży stres, smog elektromagnetyczny lub negatywną energię geopatyczną - tzw. cieki wodne), prowadzi to w konsekwencji do poważnych zaburzeń w strukturach fizycznych i emocjonalnych człowieka (efekt słabnącej baterii). Dlatego urządzenia bio-infoo można nazwać akumulatorami energetycznymi człowieka. Podczas działania tych urządzeń mogą pojawić się krótkotrwałe objawy procesu oczyszczania organizmu np. stany nieuzasadnionej agresji, stany depresyjne, pobolewania itp. Stanowią one pozytywny sygnał rozpoczętego procesu samoregulacji i samoleczenia. Harmonizatory bio-info działają cały czas tak samo i z taką samą siłą (nie wymagają regeneracji). Mogą być używane w dowolnym połączeniu z innymi harmonizatorami bio-info.
1008
2   Link   BIŻUTERIA ENERGETYCZNA
Biżuteria z olejkami ekologicznymi sporządzonymi z ziół, energetycznych właściwości kamieni szlachetnych oraz naturalnych barwników pozytywnie oddziałuje na pole aury oraz pola subtelnych energii człowieka podnosząc ich wibracje. Odpowiednio dobrana do osoby wspiera osobisty potencjał, sprzyja osiągnięciu stanu harmonii i dobrego samopoczucia. Pomaga poradzić sobie z wyzwaniami jakie stawia przed nami życie, uwalnia od obciążających wzorców, myśli i emocji. Wspiera w odkryciu własnych talentów i darów, podnosi poziom świadomości oraz sprzyja osobistemu rozwojowi.
697
3   Link   WARSZTATY WYBACZANIA

Każdemu człowiekowi towarzyszy ,,cień", na który składają się myśli, emocje i uczucia wyparte poniżej poziomu świadomości. Świadomie nie mamy z nimi kontaktu przy czym większość ludzi nawet nie podejrzewa ich istnienia. Nie uświadomione myśli - kształtują rzeczywistość każdego z nas, na równi z tymi, których jesteśmy świadomi.Ponieważ są to myśli negatywne, właśnie one stanowią przyczynę negatywnych wydarzeń w naszym życiu.

Praktyka skutecznego wybaczania umożliwia pozbycie się ,,cienia".
1099
4   Link   ANALIZA KARMY, PROGNOZY

Od lat zajmuje się runami oraz tematyką związaną z mitologią i filozofią celtycką, posługuję się też kartami tarota. Dzięki tym narzędziom dokonuję wglądu w ludzki
los, poprzez co możliwe jest wykonanie prognozy na przyszłość, która to zawsze zmotywowana jest podjętymi decyzjami i postanowieniami. Wiedza, którą posiadam wynika wieloletniej pracy z runicznymi znakami, ogromnej ilości czasu spędzonego
na medytacjach, dzięki czemu zdobyłem zdolność energetycznego wglądu w te jakże złożone znaki. Zdobyte doświadczenia dały mi możliwość wejrzenia w ludzką energię, dzięki czemu specjalizuję się w analizie karmy, blokad energetycznych, sprawach związanych ze zdrowiem, sprawami życia codziennego, ale i też zagadnieniach natury filozoficznej i egzystencjalnej.
1343